وب سایت - طراحی زیبا و واکنش گرا-بسته‌های خدماتی فروشگاه مجازی
راه‌اندازی کسب و کار و همچنین ارتقاء آن، مستلزم داشتن وبسایت و شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای و پربازدید است که مخاطبان را به خود جذب و با ارائه محتوایی ارزشمند، آن‌ها را وارد فرآیند فروش کرده و به مشتری تبدیل نماید

 

راه‌اندازی کسب و کار و همچنین ارتقاء آن، مستلزم داشتن وبسایت و شبکه‌های اجتماعی حرفه‌ای و پربازدید است که مخاطبان را به خود جذب و با ارائه محتوایی ارزشمند، آن‌ها را وارد فرآیند فروش کرده و به مشتری تبدیل نماید. این روند به ظاهر ساده، نیازمند پیاده‌سازی تکنیک‌های سئو و تولید محتوا است تا بتواند به جذب حداکثری ترافیک کاربران به سایت، منجر شود. 
همانطور که گفته شد، یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک کسب و کار، داشتن سایت و شبکه‌های اجتماعی فعال است. این در حالی است که اکثر کسب و کارها و تجارت‌ها به این اصول واقف هستند اما آن‌چه در دنیای دیجیتال امروز دارای اهمیت و وجه تمایز کسب و کارها است، استفاده از افراد متخصص برای ارتقاء سئو سایت و نیز تولید محتواهای باکیفیت، در عرصه‌های مجازی است. تنها اهالی فن و افراد دارای دانش و تجربه می‌توانند به صورت حرفه‌ای عمل کرده و در دنیای رقابتی امروز، کسب و کارها را به سمت درخشیدن و موفقیت پیش ببرند.

 

 

اهمیت سئو (SEO) و بهینه‌سازی جستجو (Search Engine Optimization) بر کسی پوشیده نیست چرا که طبق آمارها ٪۸۷ مردم برای پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نظر خود از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند و بخش زیادی از ترافیک‌های اینترنتی از طریق موتورهای جستجو به ‌سایت‌ها روانه می‌شوند. هر چه وبسایت، این ویترین تجاری شما، در جستجو رتبه بهتری داشته باشد، به لحاظ جلب مشتری، افزایش فروش و موفقیت در کسب و کار در جایگاه بهتری خواهید بود. به بیان دیگر، چنانچه سایت شما رتبه بالایی در موتورهای جستجو نداشته باشد، به رغم قابلیت‌ها و کیفیت بالای محصولات و خدمات، از دید کاربران اینترنتی پنهان خواهید ماند!!
اما عوامل زیادی در این زیرشاخه مهم از علم بازاریابی دیجیتال، دخیل هستند. یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در سئو، تولید محتوای ارزشمند است که در قالب‌های مختلف و متنوعی چون محتوای متنی، گرافیکی ( اینفوگرافیک، موشن‌گرافیک، تیزر‌های تبلیغاتی، بنر و ...)، عکس، ویدیو و ... ارائه می‌شود.

 

شرکت Seenbe ICT با دارا بودن تیمی قدرتمند در تمام زیرشاخه‌های دیجیتال مارکتینگ، همراه شما تا رسیدن به قله‌های رفیع موفقیت است.
خدمات تولید محتوا و سئو : 
-    تولید محتوای سایت و اینستاگرام
-    خدمات سئو و بهینه‌سازی جستجو 
خدمات گرافیکی : 
-    عکسبرداری حرفه‌ای از محصولات متناسب با کسب و کار
-    تهیه تیزرهای تبلیغاتی از محصولات  و فروشگاه
-    طراحی بنر و محتوای تبلیغاتی از محصولات (شامل گیف، ... )

 

دیگر دوران سنتی به سر آمده و با ابزارهای قدیمی نمی‌توان جایگاه خوبی در بین رقبای تجاری به‌ دست آورد. الان حتی داشتن وب‌سایت هم یک ایده قدیمی شده است و صرفا با داشتن یک وب‌سایت نمی‌توان به نتیجه مطلوب دست یافت.ما مسیر را می‌دانیم و علاقه‌مندیم به طور رایگان و حضوری به شما مشاوره دهیم و راهکارهای مناسب را در راستای ارتقای فناوری اطلاعات کسب‌وکارتان به شما معرفی کنیم. شما برای رسیدن به نقطه مطلوب از نظر فناوری اطلاعات، نیاز به نقشه راه مناسب دارید.

در این قسمت اطلاعات خود را وارد نمایید و دکمه ثبت را کلیک نمایید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و با اطلاع از داستان کسب‌وکارتان بهترین را به شما عرضه خواهیم کرد.

درخواست با موفقیت ثبت شد. در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد. درخواست با خطا مواجه شد. اطلاعات را به طور صحیح تکمیل نمایید و مجدد درخواست نمایید.