وب سایت - طراحی زیبا و واکنش گرا-باشگاه مشتریان
هدف هر کسب و کار، جذب و حفظ مشتری است

“   هدف هر کسب و کار، جذب و حفظ مشتری است “ پیتر داکر (پدر کسب و کار نوین)  
امروزه احاطه داشتن به بازار و تحلیل خواسته‌ها و نیازهای مشتری از مولفه‌های اصلی و عوامل موفقیت کسب و کارها به شمار می‌روند. چرا که مهم‌ترین عنصر در دنیای تجارت، مشتری است.
در دنیای رقابتی امروز، بکارگیری استراتژی‌های بازاریابی که منجر به جذب و حفظ مشتری می‌شوند، برگ برنده‌ای هستند که باعث پیشی گرفتن از رقبا و کسب سهم بیشتری از بازار برای هر کسب و کار خواهد شد. توجه بیشتر و روز افزون به مدیریت ارتباط با مشتری، یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های بازاریابی است که برای تحقق و تسهیل در پیاده‌سازی آن، استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان و CRM، نشان از هوشمندی کسب و کارها است. خروجی آن، بهینه کردن سود، افزایش درآمد و نیز رضایت مشتریان خواهد بود.
نرم افزار باشگاه مشتریان و CRM،  علاوه بر مدیریت ارتباط با مشتری (ثبت اطلاعات و پیگیری پیشرفت انجام کار مشتری)، بر روی رفتار مشتری و تحلیل آن تمرکز دارد. باشگاه مشتریان، تعداد دفعات مراجعه مشتری، فاصله بین مراجعات، میزان خرید، مدت زمان سپری شده از آخرین خرید، علاقه‌مندی‌های مشتری و ... را زیر نظر گرفته و تحلیل می‌کند تا مشتریان طبق معیارهای مورد نظر کسب و کار، گروه‌بندی شده و سیاست‌ها و تصمیماتی در جهت تشویق مشتری به مراجعه یا خرید اتخاذ شوند و یا مدل کسب و کار بر اساس نیاز‌ها، علایق و عادات او اصلاح شود.
از طریق ابزار CRM و باشگاه مشتریان می‌توان میزان فروش را افزایش داده و با کسب رضایت مشتریان، آن‌ها را به مشتریان وفادار تبدیل کرد. در واقع به طور واضح‌تر این پلتفرم، نیازهای تعاملاتی (مدیریت کانال‌های ارتباط با مشتری)، نیازهای عملیاتی (مدیریت امور بازاریابی و فروش)، نیازهای تحلیلی (داشبوردها و گزارشات تحلیلی صحیح و دقیق) را به صورت هوشمند و جامع در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد. همچنین از طریق آن می‌توان طرح ریزی و مدیریت کمپین‌های بازاریابی، مدیریت سرنخ‌های فروش، نظرسنجی‌ها و ... را به طور یکپارچه انجام داد.

 

دیگر دوران سنتی به سر آمده و با ابزارهای قدیمی نمی‌توان جایگاه خوبی در بین رقبای تجاری به‌ دست آورد. الان حتی داشتن وب‌سایت هم یک ایده قدیمی شده است و صرفا با داشتن یک وب‌سایت نمی‌توان به نتیجه مطلوب دست یافت.ما مسیر را می‌دانیم و علاقه‌مندیم به طور رایگان و حضوری به شما مشاوره دهیم و راهکارهای مناسب را در راستای ارتقای فناوری اطلاعات کسب‌وکارتان به شما معرفی کنیم. شما برای رسیدن به نقطه مطلوب از نظر فناوری اطلاعات، نیاز به نقشه راه مناسب دارید.

در این قسمت اطلاعات خود را وارد نمایید و دکمه ثبت را کلیک نمایید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و با اطلاع از داستان کسب‌وکارتان بهترین را به شما عرضه خواهیم کرد.

درخواست با موفقیت ثبت شد. در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد. درخواست با خطا مواجه شد. اطلاعات را به طور صحیح تکمیل نمایید و مجدد درخواست نمایید.