وب سایت - طراحی زیبا و واکنش گرا-سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

سئو چیست؟

سئو یا SEO (Search engine optimization) ، به معنی بهینه سازی موتور های جستجو می باشد.یعنی فرآیندی است که به افزایش کیفی و کمی ترافیک وبسایت وبه افزایش بازدید طبیعی توسط کاربران اینترنت منجر می شود . بطور کلی یک سایت برای داشتن یک سئو موفق ، عملکرد آن باید بر اساس استانداردهای موتور های جستجو از قبیل گوگل ،بینگ ،یاهو و...را مورد ارزیابی قرار گیرد .

هدف از سئو این است که کاربر در کمترین زمان ، با استفاده از جستجوی هدف یا همان کلمه کلیدی مناسبترین سایت خودرا بیابد.تغییر استراتژی های گوگل نیاز شما را به سئو کار ضروری می کند.طبقه آمارها حداقل 200 فاکتور سئو برای یک سایت توسط گوگل مورد ارزیابی قرار می گیرد که بروزرسانی در این الگوریتم های گوگل باعث می شود که بهینه سازی سایت به طور مداوم صورت گیرد.seo بهترین استراتژی ها ی مطاابق با استاندردهای گوگل را برای اینکه به رنک های بالای google برسید به شما معرفی می کند.

اهمیت سئو برای موتورهای جستجو و وبسایت ها

گوگل برای بررسی سایت ها از الگوریتم های هوشمندی که مهمترین آنها Rankbrain ، مرغ مگس خوار ، الگوریتم پاندا ،الگوریتم کبوتر،اگوریتم پنگون می باشد استفاده می کند .که در این الگوریتم ها رفتار کاربران بر اساس جستجوی کلمات کلیدی و مفهوم معنایی میان کلمات و کپی بودن محتوای سایت ها ، سئو محلی بر اساس مکان جستجو، استاندارد لینک سازی سایت ها ، و موارد دیگر مورد ارزیابی قرار میگیرد .

با توجه به بروز رسانی این الگوریتم ها باید ارزیابی های دقیقی برای بهینه سازی سایت برای قرار گرفتن در رنک بالای گوگل انجام داد .کوچکترین سهل انگاری و استفاده نادرست از روش های سئو کلاه سیاه می تواند منجر به اسپم سایت ها توسط گوگل شود و صدمات جبران ناپذیری را بر پیکره هر کسب و کار اینترنتی متحمل خواهد کرد. در اینجاست که اهمیت بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای هر وبسایت و کسب و کار آنلاینی دوچندان می شود .

وب سایت - طراحی زیبا و واکنش گرا-تولید محتوا-سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)